Hír

Ahogy az egyéniben…

• 2019.12.01

A szombati egyéni versenyhez hasonlóan alakult a vasárnapi csapatviadal is a kadet tőr országos bajnokságon. A férfiaknál a Ferencváros, a nőknél a Törekvés nyerte meg az aranyérmet, gratulálunk!

Eredmények. Kadet férfi tőrcsapat országos bajnokság, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok, 12 induló. Végeredmény: 1. Ferencváros (Horváth Keán, Horváth Soma, Skorka Csongor, Szemes Gergő, edzők: Budavári Beatrix, Budavári Bettina, Szabados Kristóf, Szabó István), 2. Honvéd, 3. Szigetszentmiklós, 4. Törekvés, 5. Törekvés 2, 6. Honvéd 2, 7. Halásztelek, 8. Csomorkány. A döntőben: FTC-Honvéd 45:29.

Kadet női tőrcsapat országos bajnokság, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok, 9 induló. Végeredmény: 1. Törekvés (Fenyvesi Viktória, Kalocsai Luca, Kovács Réka, Marosi Gréta, edzők: Beliczay Sándor, Gátai Róbert, Mazza Lorenzo), 2. UTE, 3. Csomorkány, 4. Halásztelek, 5. FTC, 6. Honvéd, 7. Törekvés 2, 8. Halásztelek 2. A döntőben: Törekvés-UTE 45:27.