Debütált a junior Magyar Kupa csapatverseny

szept 21, 2018 | Archív

A sportág történetében első alkalommal rendeztek junior Magyar Kupa csapatversenyt. Párbajtőrben a férfiaknál a BVSC, a nőknél a Fless, tőrben a férfiaknál a Törekvés, a nőknél a Tus együttese győzött

Eredmények. Junior férfi párbajtőrcsapat Magyar Kupa, 10 induló, Nemzeti Sportcsarnok. Végeredmény: 1. BVSC (Frank Csaba, Lendvay Gergely, Sárosdi Soma, Sztankovics György, edzők: Kovács Iván, Márka István), 2. PEAC, 3. Békessy Debrecen, 4. MTK, 5. Tapolca, 6. Veresegyház, 7. KSI, 8. Fless. A döntőben: BVSC-PEAC 45:37.

Junior női párbajtőrcsapat Magyar Kupa, 5 induló, Nemzeti Sportcsarnok,. Végeredmény: 1. Fless (Debreczeni Noémi, Kőhegyi Anni, Kolczonay Borbála, Szarvas Rita, edzők: Kolczonay István, Kovács Attila), 2. Honvéd, 3. PEAC, 4. Tapolca, 5. Veresegyház. A döntőben: Fless-Honvéd 45:41.

Junior férfi tőrcsapat Magyar Kupa, 4 induló, Törekvés. Végeredmény: 1. Törekvés (Benyus Fülöp, Korom Erik, Maior Mátyás, Rais Krisztián, edzők: Gátai Róbert, Mazza Lorenzo, Nagy József), 2. UTE, 3. Tus, 4. Honvéd. A döntőben: Törekvés-UTE 45:23.

Junior női tőrcsapat Magyar Kupa, 5 induló, Törekvés. Végeredmény: 1. Tus (Bányik Dorina, Hanzl Lilla, Horváth Lilla, Kertész Lilla, edző: Bernát Zoltán), 2. MTK, 3. Törekvés, 4. FTC, 5. Honvéd. A döntőben: Tus-MTK 42:38.

BANNER 341X200