Hír

Honvédos és békéscsabai siker

• 2019.12.01

Nagy mezőnyök, szoros meccsek, jó versenyek. A junior párbajtőr csapatbajnokságon a férfiak mezőnyében a Honvéd, a nőknél az AVA Békéscsaba győzött. Gratulálunk a versenyzőknek és a mestereknek!

Eredmények. Junior férfi párbajtőrcsapat országos bajnokság, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok, 24 induló. Végeredmény: 1. Honvéd (Hosszú Dániel, Macska Ádám, Szakmáry Nándor, Ujvári András, edzők: László István, Peterdi András, Somfai Péter), 2. AVA Békéscsaba, 3. Vasas, 4. BVSC 2, 5. Alba Regia, 6. Tapolca, 7. MTK, BVSC 1. A döntőben: Honvéd-AVA 45:38.

Junior női párbajtőrcsapat országos bajnokság, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok, 14 induló. Végeredmény: 1. AVA Békéscsaba (Dékány Kinga, Kazár Dóra, Petri Renáta, edző: Galli Zsolt), 2. BVSC, 3. Vasas, 4. MTK, 5. Vasas 2, 6. Óbuda, 7. OMS-Tata, 8. MTK 2. A döntőben: AVA-BVSC 45:36.